Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2008, 00:36   #48
Nergala
 
Nergala's Avatar
 
Reputacja: 1 Nergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skałNergala jest jak klejnot wśród skał
Wymyślić sobie ubranie... pomyślała a na jej twarzy namalował się chytry uśmiech. Dla kobiety coś takiego jest jak gwiazdka z nieba. Otworzyły się wrota do jej wyobraźni i najróżniejsze stroje wirowały w umyśle. Trochę jej zajęło uzgodnienie pewnych kryteriów, mianowicie ogólny wygląd, normalny i przyziemny krój. Trochę była na siebie zła za to, że nie może "iść na całość" z wymarzonym ubiorem, ale nie chciała wyglądać jak klaun przy reszcie. Zgodziła się na prosty, całkiem zwykły, na dodatek pasujący do stylu walki ubiór.
- Teska Featherstone - by *Michelle84 on deviantART

Przeszli do kolejnego pokoju w którym poza wielkim wężo-smokiem była rzeczka i drewniane drzwi do kolejnego pomieszczenia. Ze strony jednego z towarzyszy padły dosyć konkretne pytania, jednak Jullie miała, według niej, ważniejsze.
-Czy z tej rzeczki można pobrać moc? Bo ja swoją już wyczerpałam, a nie widzi mi się skończyć w paszczy tego gada... - powiedziała patrząc się na Jennifer.
 
__________________
Sore wa... Himitsu desu ^_~

Ostatnio edytowane przez Nergala : 18-08-2008 o 21:30.
Nergala jest offline