Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2008, 00:37   #9
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Co prawda pisałem już wcześniej do Mistrzów, ale pomyślałem, że warto uprzedzić wszystkich - między 19 a 25 sierpnia będę daleko i bez dostępu do neta. Poza tym w domu wszyscy zdrowi ;p

To była sprawa nr 1. Kolejna - formatowanie tekstu. To nie zostało ustalone, więc z przyzwyczajenia pozwoliłem sobie na używanie takiego, jak w innej sesji w której uczestniczę. Mam nadzieję, że nie przeszkadza.

Dalej, czy mamy jakąś kolejkę postowania, czy "kto pierwszy, ten lepszy"? Pytam, żeby uniknąć jakichś nieporozumień i pomijania postaci mniej aktywnych graczy. Już teraz mamy chyba jednego śpiocha, który jeszcze nie zszedł na "śniadanie" i nie pomógł Narelii :] Co się może dziać potem? ;p

To tyle spraw, idę spać :]
copyR
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left

Ostatnio edytowane przez copyR : 18-08-2008 o 10:25. Powód: zmiana daty
copyR jest offline