Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-11-2005, 22:02   #22
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Na spokojnej dotąd twarzy możnowładcy zajaśniał grymas politowania dla członków tej wspaniale uzupełniającej sie drużyny. Jednak chwilę później odezwał sie do Kressusa.
- Widzę, iż wyśmianicie się dogadujecie. Ale to już nie moja sprawa. Polecono mi was, więc pragnąłem sie z wami spotkać. Otóż jak donoszą wieści w Rzymie papież ma powołać specjalną, choć niepotrzebną formacje wojskową. Ma ona bronić wiary i strzec ludzi przed stworami szatana. Śmieszne. Otóż waszym zadaniem będzie powstrzymać naszego drogiego papieżyka, aby nie utworzył;, jak on to nazwał: Zakonu. Macie pole do popisu. A nagroda... dostaniecie wartość pięciu wiosek z miastem. Miałem to przekazać dla mojego nowego syna, lecz okazał sie niegodny... szkoda. Ale dosyć o mnie. Chcecie wiedzieć coś jeszcze? Śpieszy mi się.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline