Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-08-2008, 17:17   #1
Mortarel
 
Mortarel's Avatar
 
Reputacja: 1 Mortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputacjęMortarel ma wspaniałą reputację
[komentarze]Syf Kiła i Mogiła

Witam wszystkich, mam nadzieje, że będziecie się dobrze bawić na tej sesji. W kwestiach wormalnych:

-Tak zapisujemy mowę-
„tak myśl”

Możecie pisać dowolną liczbie postów, oczywiście wasze postacie powinny być aktywne i rozmowne. Ja będę starał się odpisywać co kilka dni, warunek jest taki, żeby każdy gracz napisał chociaż jednego posta do czasu mojej odpowiedzi. Jeśli ktoś nie może z jakichś przyczyn tego uczynić, proszony jest o poinformowanie mnie o tym, poprowadzę wtedy jego postać przez określony czas. Przypomnę, że sesja będzie wymagała kombinowania i radzenia sobie nawet w sytuacjach bez wyjścia. Stawia ona przed wami wyzwanie, aby przetrwać, a ja nie będę wahał się zabić którąkolwiek z waszych postaci, ot tak dla przykładu.

Pozdrowienia Mortarel-„Oddech Miasta”


Wszelkie sprawy proszę kierowac na gg:3982277, PW lub w komentarzach


Ilość zk, z ekwipunku podstawowego jest zmniejszona, bowiem wasze postacie to nędzne i biedne ochłapy. Wykonujecie normalny rzut, tak jak na złote korony, jednak ilość oczek na kości oznacza ilość nie złotych koron, lecz miedzianych pensów.

1zk=20srebrnych szylingów
1srebrny szyling= 12 miedzianych pensów.

czyli w wyniku rzutu 2k10 powinniście mieć 2-20 miedzianych pensów.
 

Ostatnio edytowane przez Mortarel : 17-08-2008 o 18:31.
Mortarel jest offline