Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2008, 11:02   #15
DrHyde
 
DrHyde's Avatar
 
Reputacja: 1 DrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłośćDrHyde ma wspaniałą przyszłość
W dalszym ciagu nie wiem co z Lornem, ale mam nadzieję, że się pojawi. Przypominam posty piszemy do piątku. Jeśli ktoś nie doda posta będą konsekwencje (chyba, że zostałem wcześniej powiadomiony).

Proszę o wpisywanie tytułów postów. O co chodzi? Ja wpisuje "Narrator". Wy wpisujecie imię i nazwisko postaci (nic więcej). Jeżeli post składa się z dialogu dwóch graczy, to podpisujecie post odpowiednio: Rozmowa X z Y lub X i Y. Jeśli ktoś nie wie, to robi się to w Zaawansowanej Edycji. Proszę o uzupełnienie tego we wcześniejszych postach.

Dziś do gry dołączy MaciassO. Dopiero dziś ponieważ zgubiłem jego Kp i dzisiaj ją nadesłał. Miejmy nadzieję, że sprosta zadaniu i bedzie nam się dobrze razem grało. Mój ostatni post zostanie zedytowany o tekst dla MaciassO.

Prawdopodobnie do sesji dołączy jeszcze Lord Artemis, ale to nic pewnego. Zgłaszał się na początku, informując, że jak wróci z wakacji to wejdzie do gry. Do tej pory nie dostałem znaku życia.

To tyle ogłoszeń parafialnych.
 

Ostatnio edytowane przez DrHyde : 19-08-2008 o 11:05.
DrHyde jest offline