Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2008, 14:27   #11
Arslan
 
Arslan's Avatar
 
Reputacja: 1 Arslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodzeArslan jest na bardzo dobrej drodze
Wszytko pięknie, moim skromnym zdaniem rekrutacja jest fajnie zrobiona, a przynajmniej do mnie przemawia. Nie lubię długich tekstów w rekrutacji, raczej wychodzę z założenie że najlepiej krotko i treściwie. Chciałem się jednak dowiedzieć, jak często życzysz sobie posty, oraz czy jedynym decydującym kryterium jest historia postaci. Bo cóż z barwnej kp, jeśli gracz potem będzie pisał 3 zdania w sesji. To znaczy konkretnie mi chodzi czy trzeba nawalić z 5 stron i gm przeczyta pół strony bo się przestraszy, czy też może być krótko acz treściwie. I jeszcze jedno. Prosiłbym o przybliżenie nieco świata gry, ponieważ opis rzuca dość hmmm mętne światło na to. A nie chcę syfu narobić na wstępie.
 
Arslan jest offline