Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2008, 15:02   #17
Północ
 
Północ's Avatar
 
Reputacja: 0 Północ nie jest zbyt sławny w tych okolicachPółnoc nie jest zbyt sławny w tych okolicach
[co teraz, Sardar?] Obraz zakrwawionego noża w ręce mojego brata prześladuje mnie nawet gdy zamykam oczy. Zdaję sobie sprawę, że sytuacja jest beznadziejna, jedyne co jestem w stanie z siebie „wykrztusić” to beznadziejne: [co teraz, Sardar?] Okien nie ma, nie możemy wyparować, pozostaje wyjście drzwiami, tylko że… wyjść bezpiecznie mogą tylko kaci.

Patrzę w oczy brata, czy on też o tym myśli? Moje ręce przekazują mu jedyny pomysł jaki mi się nasuwa, aby wydostać się z lochu: [ubierz łachy Rufusa, tylko tacy jak on stąd wychodzą; dzięki temu jeśli uda Ci się zagrać rolę kata, wyjdziesz! Mi prosto będzie zagrać rolę ofiary, wyciągnij mnie stąd pod pretekstem jakichś wyszukanych tortur, które wymagają zmiany otoczenia; to chyba jedyne wyjście! Szybko, przebieraj się!!! I weź nóż] W popłochu zaczynam się rozglądać po podłodze w poszukiwaniu skalpela naszego niedoszłego oprawcy. Czy to w ogóle ma jakieś szanse powodzenia?
 
__________________
Północ

...bo są takie miejsca do których można dojść tylko o północy.
...ya que existen los sitios que se puede alcanzar sólo a la medianoche.
Północ jest offline