Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2008, 23:50   #12
Maciekafc
 
Maciekafc's Avatar
 
Reputacja: 1 Maciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znanyMaciekafc wkrótce będzie znany
No dobrze, nadszedł koniec rekrutacji. Z góry przepraszam za zmiany terminowe, ale jakoś mi się pomieszało i wróciłem później niż napisałem w rekrutacji.

Jakieś słowo podsumowania? Liczyłem na więcej kart, więcej postaci i graczy. Jednak nie było źle, miałem z czego wybierać, no i wybrałem. Otrzymałem 5 postaci. Niestety wszystkie się nie dostaną, mimo zapewnienia nie dostałem poprawionej karty od Mizuichiego. Antariego poprosiłem o bogatszą historię postaci - również nic nie przyszło. W temacie zgłosiło się trochę osób, ale nieliczne coś wysłały.
Z grona:
Antari, Col.Frost, Mizuichi, Idylla, Eravier
wybrałem 3 graczy.

Do sesji dostali się:
-Col.Frost jako Michael Evans - spadochroniarz 6. brytyjskiej dywizji powietrzno-desantowej,
-Antari - mimo braku poprawki historii, reszta karty była ciekawa - Thomas Stuart "Tommy" Hughie - kompania A 501 pułku 101 dywizji powietrzno-desantowej,
- i... Idylla (tak, jest to kobieta)- stworzyła bardzo ciekawą postać, zagra mężczyzną, francuzem Mathieu Boule'm - również spadochroniarzem 101 airborne division, pułk 506, kompania E.

Pozostałe dwie karty wyraźnie odstawały od postaci, które zagrają. Przepraszam.

No to etap selekcji mamy za sobą. Pierwszy post pojawi się na dniach w dziale INNYCH sesji, również komentarze.

Obsługę proszę o zamknięcie tematu.

Dziękuję za zainteresowanie i poświęcenie czasu!

TERAZ JUŻ NIE MA ODWROTU!
 
Maciekafc jest offline