Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2008, 17:02   #29
liliel
 
liliel's Avatar
 
Reputacja: 1 liliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputacjęliliel ma wspaniałą reputację
Mam identyczne odczucia co Redone. Chyba chciałam przeczekać, aż ktoś inny rozpocznie łańcuszek zdarzeń ale już chyba nie ma co zwlekać, trzeba przejść do czynów. Chodzą mi po głowie różne pomysły a jeden bardziej szalony od drugiego. Yarot kusi tymi plusami do zaskoczenia i działania i jeśli nic wspólnie nie ustalimy to pewnie sama wykombinuję jakąś głupotę. Mam nadzieję, że reszta mnie za to nie przeklnie
Najlepiej by było ustalić chociaż zamiary poszczególnych postaci. Jeśli zdecydujemy się na jakąś ofensywę to chociaż mielibyśmy przewagę liczebną. Zapytam więc najpierw delikatnie jakie plany ma reszta drużyny? Zostajemy bierni czy pokarzemy tym panom nieco wigoru? Ja jestem za tym aby spróbować odebrać chociaż jednemu broń a potem się zobaczy co dalej.
 
liliel jest offline