Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2008, 18:17   #17
Szaine
 
Szaine's Avatar
 
Reputacja: 1 Szaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputacjęSzaine ma wspaniałą reputację
To ja może wpiszę to co kiedyś napisałam do Ernesta.;] A więc o to moja postać:

Widzisz średniej wysokości, młodą kobietę. Jest dosyć szczupła, ale jednak natura obdarzyła ją pięknymi piersiami i ładnie zaokrąglonymi biodrami. Jasnej karnacji skóra zdaje się być bardzo delikatna i napewno przyjemna w dotyku. Spoglądając na jej twarz, największą uwagę przyciągają oczy koloru ciemnoniebieskiego. Ich głębia koloru jest niesamowita, wręcz powalająca, ale spojrzenie pozostaje ciepłe i przyjazne. Rysy twarzy ma pogodne, a na ustach często widnieje uśmiech. Jej czoło zdobi złota, cienka opaska, dzięki której długie, proste, blond włosy nie opadają na twarz tylko spływają po szyi i ramionach. Ubrana teraz jest w granatowe, wąskie spodnie, których nogawki są schowane w wysokich, czarnych butach. Pod okrywającym ją długim, również granatowym, płaszczem można dostrzec białą bluzkę, której dekolt uwydatnia jej biust, a materiał idealnie przylega do jej szczupłej talii. Na szyji jest łańcuszek z wiziorkiem jej bogini Sune.

A co do charakteru to kilka jej cech:

Uczynna, skora do pomocy, empatyczna, rozumiejąca problemy innych i ich zachowania, charyzmatyczna i przyciągająca płeć przeciwną, a intrygująca tą samą płeć, ciepła i kochana, delikatna i wrażliwa, łatwo ją zranić słowami, dzielna i odpowiedzialna, otwarta i mająca swoje zdanie, które potrafi wygłosić, cierpliwa, inteligentna, ciesząca się z małych rzeczy, romantyczna.

Wiem dużo, ale przynajmniej nie będzie niedomówień.

Zapomniałam jeszcze o profesji.
Moja postać jest kapłanką Bogini Sune (miłość, namiętność, piękno)
 

Ostatnio edytowane przez Szaine : 20-08-2008 o 18:44.
Szaine jest offline