Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-08-2008, 18:37   #19
Krolik
 
Krolik's Avatar
 
Reputacja: 1 Krolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetnyKrolik jest po prostu świetny
Proponował bym wieczorem jeszcze jakoś ja kładę się spać bardzo pozno wiec mi nie przeszkadza jesli bedziemy pisac o 22 czy pozniej ... Wiec jak chcecie . Wszyscy rozpisali sie troche o swoich postaciach wiec i ja napisze o swojej troche :

Elf Altharis Liadon jest potomkiem rodu elfów liadon w których co dziesiąte pokolenie rodzi się Leśny elf o srebrnych włosach i właśnie on jest takim elfem. Pochodzi to z tąd że w tym rodzie wiele pokoleń temu były również elfy Srebrne. Wychowywał się w lasach Cormyru najpierw w borze Pustelniczym jednak wychowywany przez dwoje swoich rodziców znakomitych druidów. Jednak nagły obrót wydarzeń spowodował że jego wioska w ów lesie została doszczętnie zniszczona przez Beholdera o imieniu Xzuwixzil . On sam ocalał i został wzięty pod skrzydło swojego wuja ktory mieszkał w borze Hullack i tam szkolony na tropiciela (takie szybkie streszczenie historii). Teraz podróżuje w poszukiwaniu przygód oraz Beholdera Xzuwixzila ,aby pomscic smierc rodzicow.

Co do charakteru :
Mało towarzyski ze względu na to że wiekszosc zycia spedził ze zwierzętami, Kochający naturę oraz wszystko co z nią związane, nie rozumiejący ludzi , krasnoludów oraz innych przedstawicieli obcych ras , nie słuchający porad .
 
Krolik jest offline