Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 01:11   #27
deMaus
 
deMaus's Avatar
 
Reputacja: 1 deMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumnydeMaus ma z czego być dumny
Hmmm... mnie trochę nie było.

Nie patrzyłem co wydarzyło się na sesji, pierwsze wszedłem na komentarze, więc nie wiem co tam zastanę.

Co do postów, mi zdarzyło się prowadzić sesje na forum, nawet kilka, długość postów to rzecz nie do ustalenia, w trakcie rozmów ciężko pisać długie, bo nie znamy odpowiedzi rozmówcy, czy to NPC'a czy innego gracza. W trakcie walki tak samo.
Osobiście praktykowałem zasadę, że rozmowy pojedynczego gracza z NPC'em lub innym graczem były załatwiane przez PW lub GG (MG był NPC'ami) a potem wklejane przez jedną osobę na forum, działa to nawet w momencie rozmów grupowych, z tym, że wtedy trzeba ustalić wspólną godzinę, ale jak jesteśmy o wspólnej godzinie to można i przez forum.

Co do terminu pisania, osobiście praktykuje to, że MG ustala inicjatywę, tz. kolejność pisania postów i czas, tz. jeden post dziennie minimum.
Co znaczy, że każdy gracz pisze posta w określonej kolejność, możemy wtedy uwzględnić działanie graczy, których postacie mają lepszy refleks, po wszystkich graczach pisze MG i podsumowuje nasz działania, i zaczynamy od nowa, w przypadku gdy gracz nie spełnił minimalnej ilości postu MG opisuje jego działania, lub to co z nim się stało.

Coś o mnie.

Mam 23lata i pracuję, co prawda u siebie ale jednak, tworzę strony internetowe i jestem fotografem, więc godziny pracy mam luźne ale nie mogę być cały czas na forum. Obecnie jestem na etapie przygotowywania mieszkania (burzenie ścian, nowe wylewki, tynki itp.) do zamieszkania w nim z przyszłą żoną po ślubie, do tego dochodzi jeszcze życie prywatne.
Wnioski, myślę, że nie będę mógł poświęcać dla forum więcej jak 2godziny dziennie i to raczej w godzinach wieczorno/nocnych, (choć zależy od pracy, dziś byłem na nocnej sesji), a może się zdarzyć, że będę jakiś dzień nonstop na forum. Dlatego głosowałbym za, minimum jeden post dziennie, chyba, że wszyscy są i lecimy razem szybko.


Coś o mojej postaci.

de'Maus to szlachcic, trochę egoista, przekonany o własnej wartości, tak naprawdę to niema takiej rzeczy na świecie, której on nie dokona. Wierzy w siebie, jest cholernym optymistą, zawsze potrafi znaleźć jasną stronę. Ostatnio miewa przemyślenia nad sensem i własnym położeniem. Przyjaźni/przyjaciół ceni bardziej niż życie. wygląda dokładnie tak jak avatar.

Chyba na razie tyle.



ps. mam aktualnie w domu dwa serwery non stop online, więc czasem mogę być zalogowany na forum, niebędąc nawet w domu.
 

Ostatnio edytowane przez deMaus : 21-08-2008 o 01:37. Powód: info o serwerach
deMaus jest offline