Wątek: Sesje bez MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 12:05   #11
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Leoncoeur nie rozumiesz zasad gry

W tym temacie albo wyrażasz swoje entuzjastyczne poparcie albo sie nie odzywasz. Ewentualnie gdybyś te wywody nazwał np "pieprzeniem w bambus" jeden z Twoich rozmówców zgłosi post do usunięcia

No to żeby nie dawać znowu do tego znowu powodu coś na temat.

Grałem dwie sesje bez MG na żywo i obie to były porażki.

Teraz możemy się przerzucać postami kto ma rację, Wy czy ja.

Temat w ogóle założony bez głowy i pomyślunku.
Jeśli Darken chcesz dyskutować o sesjach bez MG najpierw zrób taką a potem możemy o niej porozmawiać, a nie najpierw czyste teoretyzowanie (sesje bez MG to miód + wypowiedzi klakierów) a dopiero potem robisz taką sesję. Reklamę rekrutacji chciałeś zrobić ?

Bo teraz powtarzam to temat "o dupie Maryni" - jakbym słyszał domokrążce zachwalającego swój towar.
Udowodnij mi że taka sesja się nie rozlezie w szwach po tygodniu - będziemy mieli temat do rozmowy RZECZOWEJ i o KONKRETACH.

Podejścia do osoby rozmówcy nie będę komentował bo świadczy tylko o autorze postu.

Pozdrawiam serdecznie
 
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem