Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 13:55   #5
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
Pomyślałem o tym i wprowadziłem pewne zasady:
Jak ,że gracie w drużynie brak jednego gracza owocuje zastojem w sesji. Dlatego jeśli przez trzy dni od ostatniego postu MG jakiś gracz nie odpisze, MG przejmie kontrolę nad jego postacią, do czasu powrotu. Jeśli gracz nie wróci po 2 tygodniach uśmiercę go. Jeśli chcecie możecie prowadzić rozmowy między sobą przed odpisaniem MG`a. Jeśli działania graczy nie będą mnie zadowalać (czytaj będą pisać "biegnę w tłum i zabijam wszystkich", zamiast "Rozglądam się, przeładowuje swojego P90, chowam się za kolumną i leciutko się wychylam próbując trafić jak najwięcej Jaffa") to pozwolę sobie takowego gracza uśmiercić (z możliwością powrotu, w innej formie czy to postać asceduje czy dostanie Goa`ulda bądź Tokra lub skorzysta z sarkofagu).
Na razie tyle
Pozdrawiam.
 
ppaatt1 jest offline