Wątek: Sesje bez MG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-08-2008, 17:11   #15
Darken
 
Darken's Avatar
 
Reputacja: 1 Darken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumnyDarken ma z czego być dumny
Dziękuje Adr,
znaczy kwestia jest prosta, w internecie każdy może zabrać głos.

Co do pierwotnego powodu, czemu stworzyłem tą grę, to po prostu były rzeczy które mi się podobały w sesjach forumowych, a inne nie. Poza forum gram po skype w rzeczy, które wiele osób nie nazwie RPG, ponieważ bardzo różnią się od ich wyobrażenia jak powinna wyglądać standardowa sesja.

Przykładowo chodzi o tempo gry, czy rozkład obowiązków. Gracz musi czekać, aż inni napiszą swoje posty a Mg przypieczętuje to swoim postem ciągnącym wszystko do przodu. Taki model gry przykładowo mi nie odpowiada.

Dalej, oprócz KISS nie widziałem jeszcze żadnego systemu przystosowanego do forum, lub stworzonego do forum (KISS to system wymyślony przez Yarota).
 
__________________
Mroczna wydawnicza małpa przedstawia Gindie, czyli wydawnictwo fabularnych gier karcianych.
Uuuk.
Darken jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem