Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 09:06   #13
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Dobra, a teraz prosiłabym o chwile uwagi i próbę czytania ze zrozumieniem. Lhia, zastanów się co odpisałam Redce- spróbujecie, nie spodoba się, zrobimy coś innego. Teraz jasne?

Merill, nikt nic nie wspomniał o patronacie jeszcze o ile pamiętam, więc skąd takie coś prócz z naszych prywatnych rozmów?

Po drugie, nikt też nie wspomniał, że z LI ma jechać jedna grupa, przecież nawet może w dość nie miły sposób, ale powiedziałam, że każdy może sobie robić co chce.

Po trzecie, do tego projektu, który był realizowany i będzie sama dobierałam osoby i Milly według mojego uznania dodawała je do podforum - nie znasz sprawy do końca to może nie próbuj się wtrącać. Z drugiej strony zaciekawiła mnie twoja opinia o prywatnym projekcie o którym będą decydować osoby będące zupełnie nie w temacie...
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."

Ostatnio edytowane przez rudaad : 22-08-2008 o 09:10.
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem