Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 13:30   #59
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Baranio dostał Prywatną Wiadomość z ponagleniem lecz nic. Szkoda.
Żeby było jasne, łatwo nie zostawię tej sesji. Włożyłem zbyt dużo wysiłku w tworzenie scenariusza i bardzo chciałbym go zakończyć.
Lecz najgorsze jest spisywanie wprowadzeń nowych graczy oraz robienie szpagatu co do scenariusza kiedy kolejni aniołowie odchodzą z drużyny.
Dlatego nie wiem co czynić. Sesji bardzo nie chcę zamykać i mogę równie dobrze prowadzić dla jednego gracza lecz oczywiście Większa grupa (czyli trzy, cztery osoby) jest lepiej widziana. Lecz jak pomyślę o zawirowaniach towarzyszącym dodawaniu nowych.
Poza tym już pojawiły się pierwsze smaczki i wskazówki w sesji.
W woli wyjaśnienia, pierwszy rozdział po połowie jest bardzo fajny i wypuszcza Was na głęboką wodę. Pytanie tylko kiedy wreszcie wyjdziecie z szpitala, dogadacie się i coś postanowicie.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest teraz online