Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 14:48   #15
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Uważam, że podane rozwiązanie jest najwłaściwsze z możliwych. Za chwile założę nowy temat tak jak prosisz. Jednocześnie chciałabym ze względu na przygotowaną sesje poprosić o stworzenie już ukrytego działu dla grupy, którą ja tworze.

Widzisz Milly, to o czym rozmawiałyśmy wcześniej nie zakładało problemów, które się pojawiły. Bardzo nie chciałam, żeby do czegoś takiego doszło... Przykro mi z tego powodu, ale całkowicie zgadzam się z przygotowaną przez Ciebie koncepcją. Pojawia się jednak tylko jeden problem - kto zadba o to by ogólny dział się rozwijał, skoro każdy będzie zajęty swoją frakcją. Mamy niby rok do następnego OT, ale doświadczenie z tegorocznej edycji pokazało jak wiele pracy nas czeka przez ten rok. Nie sugeruje teraz nic w stylu chciałabym opa, czy coś... Bo chyba jednak ze względu na mój charakter nie był by to dobry pomysł... Lecz należy poszukać kogoś, kto zdeklaruje się utrzymywać całość w ryzach, nie przysparzając Merillowi, pod którego dział to będzie podlegać pracy.

Pozdrawiam Ruda
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem