Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-08-2008, 20:12   #2
qadius
 
Reputacja: 1 qadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłość
Yarot mimo, że nie byłem nigdy na Castle Party, to znakomicie znam tę gotycką atmosferę. Ten "festiwal" (nie wiem, czy można to tak nazwać) subkultury/kultury gotyckiej jest (jeśli się nie mylę) bodajże najważniejszym tej natury wydarzeniem w Polsce.
Pewnie po przeczytaniu tego, co dotąd napisałem nasuwa się pytanie:skąd znam tę atmosferę?Otóż miałem przyjemność bawić się- i to naprawdę przednio- na toruńskim festiwalu "Gotyk na dotyk".
Dotąd odbyły się dwie edycje tegoż wydarzenia i muszę śmiało przyznać, że gdyby nie mniejsza reklama i prestiż, to impreza ta byłaby równie popularna, bo jeśli chodzi o jakość, to z całą pewnością w niczym nie ustępuje Bolkowskim harcom pod murami

Oto oficjalna strona festiwalu "Gotyk na dotyk":
..:: GOTYK NA DOTYK FESTIVAL :.
 
qadius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem