Wątek: Początek...
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-11-2005, 02:15   #41
Ysabell
 
Reputacja: 1 Ysabell ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał Hood
A co to jest to In Nomine? Kilka słów mogę poprosić gdzieś? Bo zaciekawiła mnie nazwa, tym bardziej, że pierwszy raz ją słyszę w kontekście RPG
"In Nomine Satanis/Magnae Veritatis" - to tytuł orginalny tego eRPeGa. Tytuł polski brzmiał już "In Nomine Magnae Veritatis"... Wcielasz się w niej w sługę Anioła lub Demona i prowadzisz grę Ciemności ze Światłem. Gra dostosowana przez tłumaczy do polskich realiów, zabawine napisana - czyta się ją świetnie. Jak się gra? Trochę tak jak w "Paranoję". Bardzo zależy od nastroju MG i Graczy. W jednym wypadku - świetna zabawa, w drugim - sesje, które zostają w pamięci na długo... Tak swoją drogą, to zdaje mi się, że karta do "In Nomine..." jest na Last Inn...

Cytat:
Napisał Hood
to ja z KC znam tylko paladyna-erotomana oraz nekromantę z zawodu i nekrofila z zamiłowania :P
Wiecie jaka jest najbardziej tragiczna postać w KaCetach? Homoseksualista erotoman. W opisie erotomana jest, że czuje nieodpartą chęć podrywania osób płci przeciwnej...

Cytat:
Napisał Hood
W Ad&D graliście?!?!?! Ale Wam fajnie..... Kuchnia krzaczek.... A ja nie miałem tej frajdy
Co zrobić? D&d jeszcze wtedy nie było... A poza tym Planescape nie wyszedł [i pewnie nie wyjdzie] na zasadach trzeciej edycji...
 
__________________
Ys.

"Więc gińmy za idee, lecz... nie za pochopnie" G. Brassens
Ysabell jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem