Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 17:28   #22
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Mical
Z kwestii estetycznych, może dałoby się zamienić przy statystykach pole na wpisanie cyferki na grupę radio, która wyświetlałaby kropeczki?
Jeśli to tylko kwestia estetyczna, to być może za jakiś czas powstanie druga wersja kart, trochę bardziej skomplikowana. Pierwsze próby stworzenia bardziej skomplikowanych tworów spaliły na panewce, a niestety zabiera to bardzo dużo czasu. W tej chwili plusem jest to, że wszystkie karty są utrzymane w jednym stylu

Cytat:
Napisał Mical
Jeśli gdzieś w sieci jest opisane, jak 'programować' karty do tego modułu waszego forum, w wolnej chwili mógłbym spróbować coś zrobić.
Dziękuję za chęci, być może będziemy w przyszłości potrzebować pomocy, więc nie będę się krępować zastukać do Twych drzwi

Cytat:
Napisał Efcia
A nie lepiej zostawić wolne miejsce przy talentach?? Wtedy karę tę możnaby było wykorzystać do maga w różnych okresach historycznych. Nie wspomnę już o kreatywności graczy w wymyślaniu umiejętności/zdolności/wiedzy.
A jak sobie radzisz w zwykłych kartach, gdzie nie ma miejsca na dopisywanie talentów? Ja zwykle wrzucałam wszystko w "Inne Cechy" właśnie. Trochę nie za bardzo jest tam jak dorzucić puste pola, bo karta się rozjedzie po całym ekranie, poza tym jaka będzie ich optymalna ilość? W zamian za to mogę dorzucić kilka pól więcej w "Innych", jeśli to coś zmieni. Jeśli zaś istnieje np. karta do Maga w średniowieczu i dysponujesz jej skanem, to chętnie też ją wrzucę.

Cytat:
Napisał Arango
Sprawa druga dotyczy pozycji "język obcy". Ponieważ postaci znają różne języki, bądz też kilka ta pozycja tam jest niepotrzebna moim zdaniem. Po prostu języki można wpisać w zdolności bądz umiejętności w "ogólnej KP"
Kwestię uprawy mamy z głowy. Co się zaś tyczy języka - nie znam systemu i przepisywałam wszystko z KP, ale moim skromnym zdaniem autorom chodziło w tym miejscu o wyrażenie wartości liczbowej, a nie wypisywanie znanych języków. Na tej mechanice się zupełnie nie znam, ale logika podpowiada, że dla każdego języka powinna być osobna wartość liczbowa. Wydaje mi się jednak, że znane języki spokojnie można wpisać właśnie w tej "ogólnej" karcie.


Odyseja - dziękuję
 
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem