Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-08-2008, 18:19   #1484
qadius
 
Reputacja: 1 qadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłośćqadius ma wspaniałą przyszłość
Witam wszystkich!

Od kilku dobrych lat (nie będę pisał, że od zawsze- to brzmi zbyt trywialnie) interesuję się szeroko pojętą fantastyką oraz RPG (głównie papierowymi), a po trochu także s-fi i językiem polskim(ostatnio także coraz bardziej obcymi(reszty zainteresowań nie będę wymieniał z racji tego, że są dla mnie mniej znaczące i nierzadko nie mają nic wspólnego z tematyką forum)).
Po przeczytaniu tego, co napisałem do tej pory nasuwa się pytanie: dlaczego wcześniej nie odwiedziłem tego forum i nie szukałem na nim osób o podobnych zainteresowaniach? Odpowiedź na nie jest trochę złożona:
1. W moim malowniczym miasteczku (Orzysz) wspólnie z kilkoma znajomymi spotykałem się w gronie założonego przeze mnie stowarzyszenia z początku nazywanego OGGF(Orzyska Gildia Gier Fabularnych), które później ewoluowało w OFF(Orzyski Fandom Fantastyczny). Niestety po upływie 3 lat działalności atmosfera zaczęła się psuć, starzy członkowie zaczęli się wykruszać i wraz z paroma niedobitkami nudy pozostałem na placu boju.
2. Dopiero od półtora roku posiadam stałe łącze internetowe.
3 Dopiero aktualnie w wieku 17(już niedługo 18 )lat uważam swoją wiedzę i zdolności piśmiennicze na tyle rozwinięte, że mogę się nimi podzielić z szerszym gronem, czyli Wami :P

Chciałbym nadmienić także,iż coraz bardziej lubię pisać i czytać, a obecna forma nauczania w polskich szkołach sprowadza się do jednej reguły: słuchaj >wkuj >udowodnij, że wykonałeś dwa poprzednie kroki :/. Tak więc możliwości, jakie daje LI uważam za szalenie mnie interesujące

Na koniec tego być może durnego według niektórych posta chciałbym nadmienić, że liczę na niezapomniane wrażenia i bezsprzecznie dobrą zabawę w tak doborowym towarzystwie.


Pozdrawiam
Qadius
 
qadius jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem