Wątek: !! MetallicA !!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2008, 09:33   #16
Yaneks
 
Yaneks's Avatar
 
Reputacja: 1 Yaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputacjęYaneks ma wspaniałą reputację
Kolejne albumy czyli wszystko po czarnym albumie. Większość uważa, że Master of Puppets jest najlepszą płytą, ale ja nie ukrywam, że mi się nie podoba. W sumie jakbym miał dziennie przesłuchać cały album, tobym nie wytrzymał. Metallica ma sporo piosenek zupełnie syfiastych, których wg. mnie nie da się słuchać (przynajmniej mi się nie udało). Członkowie Metalliki eksperymentują z dźwiękiem i często im to wychodziło (Enter Sandman, Of Wolf and Man, Sad But True).
Metalliki dlatego nie wychwala się za eksperymentowanie z dźwiękami, ponieważ eksperymentują z... Nie wiem jak to określić, ale chyba w miarę dobrym słowem będzie dziwnymi, ogólnie niepasującymi do metalu w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
 
Yaneks jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem