Wątek: !! MetallicA !!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-08-2008, 16:17   #17
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał Yaneks Zobacz post
Kolejne albumy czyli wszystko po czarnym albumie. Większość uważa, że Master of Puppets jest najlepszą płytą, ale ja nie ukrywam, że mi się nie podoba. W sumie jakbym miał dziennie przesłuchać cały album, tobym nie wytrzymał. Metallica ma sporo piosenek zupełnie syfiastych, których wg. mnie nie da się słuchać (przynajmniej mi się nie udało). Członkowie Metalliki eksperymentują z dźwiękiem i często im to wychodziło (Enter Sandman, Of Wolf and Man, Sad But True).
Metalliki dlatego nie wychwala się za eksperymentowanie z dźwiękami, ponieważ eksperymentują z... Nie wiem jak to określić, ale chyba w miarę dobrym słowem będzie dziwnymi, ogólnie niepasującymi do metalu w tradycyjnym tego słowa znaczeniu.
Nie zgodzę się absolutnie jakoby nic poza czarnym albumem miało nie być godnym uwagi i nie widzę żadnych argumentów popierającym to co powiedziałeś, ale szanuje to że każdy ma swoje zdanie i słucha tego czego mu się podoba. Swoje zdanie napisałem parę postów temu.
Co do nowej płytki "Death Magnetic" to staram się nie mieć za dużych oczekiwań, ale nie ukrywam że w Chorzowie było wręcz namacalnie czuć, że chłopaki są w dobrej formie. Z tego co dało się usłyszeć na youtubie to znowu coś innego - kilka piosenek z live - sądzę, że jest na co czekać. Jak tylko płyta się ukaże to można się spodziewać obszernej recenzji z mojej strony.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem