Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-08-2008, 17:39   #15
copyR
 
copyR's Avatar
 
Reputacja: 1 copyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znanycopyR wkrótce będzie znany
Ahoj!, wódka się skończyła więc wróciłem

Widzę Tamriel już mnie wybronił, że odgrywam pannę a nie ją udaję, więc nie będę ciągnął tematu ;p

Mam za to jedną sugestię. Deklarowanie akcji. Nie wiem jak reszcie uczestników zabawy się wydaje, ale moim zdaniem zabieg jaki zastosowali m.in. Padwen i gutierrez
Cytat:
Jeżeli ruszyliście na górę to zobaczyliście, że (bla, bla)
kojarzy się imo z tekstówkami, gdzie jeśli cośtam to cośtam, jak kierował nas podręcznik.

Ja sam nie piszę najładniejszych postów pod słońcem, ale zależy mi na tym, by sesję w których uczestniczę były ładne, schludne i w ogóle fajne "naj" :] Dlatego np. w poście MG mógł spokojnie opisać po prostu jak poszliśmy na górę. Była to imo taka oczywistość, że się tam udamy, że nie było sensu się nad tym zastanawiać.
Co do deklaracji w poście Padwena, imo jeśli gracz chciałby zrobić coś, ale nie ma pewności co do wyniku, mógłby po prostu napisać do MG pytanko, a potem napisałby już normalnego posta z wynikiem akcji. Imo taki post dużo lepiej wygląda i czyta się bardziej jak książka :]

Takie małe sugestie, co wy o tym sądzicie?
 
__________________
"Jeżeli zaczynamy liczyć historię postaci w kartkach pisma maszynowego, to coś tu jest nie tak..."
"Sesja to nie wyścig"

+belive me... if I started murdering people, there would have no one been left
copyR jest offline