Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2008, 16:25   #406
Hael
 
Reputacja: 1 Hael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodzeHael jest na bardzo dobrej drodze
Oglądnąłem dobry film (Mononoke hime, polecam!) tak mnie coś wzięło i w końcu napisałem posta - tego, którego obiecywałem wam dwa miesiące temu... Zaczyna się rok szkolny, myslę że teraz wszyscy już będą mogli regularnie odpisywać - najwyższy czas zatem, by wybudzić się z letargu!

Od dzisiaj już oficjalnie, za obopólnym porozumieniem, Arthem ostatecznie odchodzi od gry. Dziękujemy ślicznie za udział... Ile by go tam nie było .

Na odpisanie daję wam czas do 5 Września, piątku. Lukas i Sh'eenaz mają akuratnie co robić, także niech się albo sprężą (będę od razu odpisywał), albo zgłoszą któregoś wieczoru, póki mamy wakacje, na GG.
 
__________________
Ich bin ein Teil von jener Kraft
Die stets das Böse will
Und stets das Gute schafft...
Hael jest offline