Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2008, 18:18   #88
Zaczes
 
Zaczes's Avatar
 
Reputacja: 1 Zaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodzeZaczes jest na bardzo dobrej drodze
Ok, przemyślałem.
Liczę na reakcję.

TO MAM INNA SUGESTIE sorry za caps loczka

Może lepiej jest pisać częściej a mniej, tzn. np. zamiast umawiać się na rozmowę żeby wykonać parę rzutów napisać posta o zamierzonych działaniach, coś w stylu postanowień, krótkich wywodów myślowych (nie długich - to jest te mniej). A MG w wolnej chwili porobi rzuty i opisze działania jakie uzyskaliśmy pisząc czasami mniejsze posty takie poboczne ale częściej (tu jest te częściej). Bo .. ja nie wiem.. to moja pierwsza sesja .. ale czy musi być taka kolejność a nie inna..

już rozjaśniam.. pogrubione to są długie posty takie big.

zamiast
MG -> Wilhelm, Nestor, Maju, Kimi -> MG -> Wilhelm.. itd.
coś typu
MG -> Wilhelm, Nestor-> MG->(Wilhelm, Nestor - dalsze zamierzenia), Maju, Kimi -> MG

Moglibyśmy pisać częściej i z dbałością o szczegóły ale mniej choć z taką samą jakością. Spodziewam się że po takim zabiegu akcja by trochę podskoczyła. Bo nie ukrywajmy że najgorzej zgrać nasze plany ze sobą żeby pogadać na gg.

Bo tak zamiast się zgrać, można napisać w dowolnym czasie i uzyskać względnie szybciej odpowiedź.



Przykładowo

"Kimi ogarnął dzikimi oczami sytuację: dwóch oszalałych Azjatów miota się w bezradności czekając na koniec "towarówki", a towarzysz którego chciał uratować jest już w bezpiecznej odległości. Wiedział że musi odwrócić uwagę od Krzykacza by ten mógł znaleźć schronienie przed świtem, a jemu wystarcza żywa ziemia. Wyciągną więc podręczną bazookę, którą dostał na 120 urodziny od Nestora, krzyknął "ej Żółte sukinsyny" i wycelował rakietę w przejeżdżający wagon z paliwem i nacisnął spust.."

MG by odpisał co się stało.. no np. że Ci zginęli droga jest nie do przejścia mnie odrzuciło i lezę na Ziemi... lub że bazooka nie wypaliła odrazu dopiero jak zaglądałem do jej środka, czemu nie działa. ;]

Ja bym odpisał że " z uczuciem spełnienia nie wstaje wcale na równe nogi ale patrząc w Gwiazdy i łunę ognia aktywuje drogocenną krew, która zmienia mnie powoli w półmaterialny płyn wsiąkający w Ziemię.. Ziemię o którą już tyle tej drogocennej krwi się przelało. Zasypiam słysząc znów.. krzyki.. rozgardiasz. Czując znów.. spalone ciała i metal. Zasypiam z nadzieją obudzenia się jutro.

I dalsze losy miałbym w głównym poście.

Wiem że tak samolubnie wziąłem mój przykład. Ale nie umiem pisać nie swoją postacią

P.S. Jak się zdobywa reputacje? też chcę..
 
__________________
Live to Ride / Ride to Live

Ostatnio edytowane przez Zaczes : 27-08-2008 o 18:34.
Zaczes jest offline