Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-08-2008, 20:09   #89
Musiek
 
Musiek's Avatar
 
Reputacja: 1 Musiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodzeMusiek jest na bardzo dobrej drodze
W sumie nie ma większej zasady pisania postów. Ja to widzę tak. Pisze MG a potem my. Co do umawiania się na rozmowy, to nie dlatego nic nie odpisuje a z powodu... braku czasu. Sądze że napiszę coś w najbliższy weekend.

Co do intensywności postów. Zupelnie się z Tobą nie zgadzam. Każda sesja zazwyczaj działa tak że nawet 2 tygodnie nic się nie dzieje. Nie myl takiej sesji z prawdziwą sesją RPG. Tutaj piszemy kiedy chcemy i możemy. oczywiście nie zachęcam tutaj do braku reakcji przez 2 tygodnie lub więcej ale pisanie więcej niż 1 post na tydzień to czasem jest po prostu za dużo ;]

Bardziej rozległe opisy to zasada z jaką wystartowała ta sesja. Jak dla mnie zmiana tego stylu byłoby katastrofalna;d Co do rzutów, są praktycznie nie potrzebne, jeżeli opisy graczy i MG są na dobrym poziomie.

Reputke dostajesz chyba za 10 pozytywnych głosów dotyczących Twojego konta. Pewności nie mam;d
 
__________________
Odważni żyją krótko...
...tchórze nie żyją wcale.

gg: 7712249

Ostatnio edytowane przez Musiek : 28-08-2008 o 07:11.
Musiek jest offline