Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2008, 07:20   #91
Salazar
 
Salazar's Avatar
 
Reputacja: 1 Salazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumnySalazar ma z czego być dumny
Popieram Muśka. Na takiej zasadzie jak ty chciałeś zrobić Zaczesie była mniej więcej sesja Czarny Krogulec w której braliśmy z Muśkiem udział. Często się pisało i za przeproszeniem g... z tego wyszło. No po stronie MG było dużo błędów, ale opisując półtorej dnia akcji nawaliliśmy z 30 stron chyba.
Poza tym nie istnieje żadna kolejność w jakiej macie pisać, możecie wtrącać swoje posty jeśli jest taka możliwość i sytuacja na sesji, ale nie chciałbym nadmiernego spamowania. Sam tak robiłem na innej sesji razem z innymi graczami i nie wyszło jej to na dobre. Poprostu, nie ilość, nie szybkość akcji, a jakość. To moim zdaniem powinno się liczyć w naszej sesji.

A i nie obraź się za to, że ciągle torpedujemy twoje inicjatywy. Poprostu albo widziałem takie rozwiązania w ruchu albo domyślam się, że tylko wszystko skomplikują. Zostawmy wszystko tak jak dotąd.

Teraz powinienem być dostępny praktycznie co wieczór, jeśli nie będę mógł być przy komputerze, to napiszę w komentarzach co i kiedy.
 
__________________
Oto pięść moja. Zna ją świata ćwierć...
Kto ją ujrzy, ujrzy swoją... śmierć...

GG: 953253

Ostatnio edytowane przez Salazar : 28-08-2008 o 19:15.
Salazar jest offline