Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-08-2008, 15:00   #18
Gob1in
 
Gob1in's Avatar
 
Reputacja: 1 Gob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputacjęGob1in ma wspaniałą reputację
Witam forumowiczów!

Skoro brak informacji o końcu rekrutacji, to zgłaszam chęć wzięcia udziału w imprezie. CyberPunka znam (chociaż od ładnych paru lat nie miałem możliwości grywać), jednak jest to moja pierwsza rekrutacja via internet, w której biorę udział, więc proszę o wyrozumiałość .
Co do postaci - chciałbym wprowadzić solo, słusznego wzrostem i posturą imigranta z Europy Północnej, posługującego się nickiem LOKI. Jak najbardziej jestem za współtworzeniem kilkuosobowego gangu, o którym wspominał MG. Myślę, że konsultacje przez PW z innymi chętnymi w zakresie wizerunku gangu można zacząć po wstępnej akceptacji uczestnictwa przez Prowadzącego.

PS.: KP wyślę dzisiaj wieczorem, jest właściwie gotowa, jeszcze tylko kilka szczegółów.

Pozdrawiam!
 
__________________
I used to be an adventurer like you, but then I took an arrow to the knee...
Gob1in jest offline