Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-12-2005, 14:39   #5
Glyph
 
Reputacja: 1 Glyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwuGlyph jest godny podziwu
Pomyśł fajny. Byłbym chętny jako gracz

Tylko wg mnie ciekawiej byłoby dać jakieś statystyki, żeby gra była także taką mini strategią. Ja bym chętnie pograł w systemi który podał Darken, ewentualnie pozmienianym, żeby pasował do klimatu fantasy.
Ale tak czy siak i tak jestem chętny i do gry i do pomocy przy systemie. Tylko powiedz co mam robić


Edit: Literówka poprawiona
A co do pomysłów to, ja bym to widział jako coś na kształt gry planszowej, gdzie świat byłby podzielony na prowincje. Coś na kształt Europa Universalis, tylko zamiast komputerowych algorytmów, o świecie decydowałby MG. Każdy gracz miałby wtedy swój kawałek "świata", a część kontrolowana byłaby przez BN.
Wtedy można byłoby dodać różne rody albo jakieś inne organizacje i symulować walki o dominacje na świecie, zawiązywać sojusze z innymi. Istniałaby także sieć powiązań, między poszczególnymi organizacjami. Gracz wybierając ród z którego pochodzi miałby sojuszników, których musiałby sobie zjednywać i wrogów rodu, z którymi by walczył itp.
Chodziło mi o to, że mógłbym np. spróbować stworzyć i opisać coś takiego.
 
Glyph jest offline