Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-08-2008, 13:15   #62
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Prowadzenie jednej osobie nie zmienia scenariusza. Bardziej nieprzyjemne w tej materii jest gimnastykowanie się z odchodzeniem kolejnych postaci i przyjście nowych. To naprawdę wygląda komicznie, a i zmusza mnie w wycinania olejnych wątków osobistych.
Co do rekrutacji dodatkowej, wiem jak było w ostatniej kiedy jedyna karta postaci to była ta od Adra. Nic poza tym.
Jeszcze trochę poczekam na Barania, jeśli nie mogę prowadzić Tobie, oraz... W głowie kołacze mi się kilku userów których mógłbym zaprosić do sesji bez rekrutacji dodatkowej na forum ogólnym. Ale zobaczymy czy jeszcze w najbliższym czasie pojawi się Baranio.
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline