Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-08-2008, 22:05   #13
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
Gwena --> Dzięki za wytłumaczenie, zabiorę zaraz się za poprawki.
Poprzednio opisałeś moją śmierć bo MG w pierwszym zdaniu napisał, że porucznik był przekonany ze Stefan jest trupem, w drugim już porucznik zobaczył ze nie. Ale chyba tego drugiego już nie doczytałeś i poświeciłeś memu zdychaniu kilka wierszy.
Tu nie był błąd interpretacji postu MG`a, a mojego opisania sytuacji, chodziło mi ,że leży kilka ciał Wietnamców i obok stoisz Ty, niestety opisałem to tak jak by wszyscy byli martwi.

Co do broni, jej nazwę strzelałem z pamięci, widocznie się pomyliłem, gdyż chodziło mi o coś większego od M16, ale jednoosobowego (nie jesteś specem od militariów więc przy okazji się zapytam czy istniała taka broń? Kiedyś gdzieś o tym słyszałem ale nic szczegółowego sobie nie mogę przypomnieć.)

Jeszcze raz dziękuje, bo nie każdy użytkownik tego forum jest tak miły ,że zamiast krzyczeć ładnie wytłumaczy mój błąd.
Pozdrawiam!
 
ppaatt1 jest offline