Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2008, 14:14   #33
Keth
 
Keth's Avatar
 
Reputacja: 1 Keth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodzeKeth jest na bardzo dobrej drodze
Chciwość Miś [Dierk Gros, Bereg, Ginewra Meadow]

Cytat:
Tu i ówdzie jeden błysnął widłami, a że to jeszcze przed świtem było, paru zebrało się z pochodniami.
- Wynocha!
Przy rozwścieczonym Beregu stłoczyła się już spora grupka jego zbrojnych. Paru chłopów zebrało nieliche razy płazami mieczy. Najbardziej hardy oberwał batem po gębie. Doskonały lek na wszelkie przejawy hardości.

- Zawrzeć gęby! Będę siedział na dupie gdzie mi się podoba! Kobieto, on jeszcze charczy… Zróbże coś…

- Myślisz, że wszystko ci wolno?

- A wolno! Wolno mi ubić każdego, kto będzie na mnie nastawał na mojej ziemi! Wolno i gówno!

- Pieprzony bastard!

- O ty kurwo… Brać ją i pokory nauczyć…

- Ze zaścianka!

- To jest zaścianek! Pieprzone zadupie! Kobieto, jesteś medyczką, prawda? Będzie żył… ?

- Won, raus!

- Ja wam dam! To ja decyduję kto won, a kto raus! Tak sobie ze mną pogrywacie? Dobra! Ależ dobra! Podwajam wasze zobowiązania! Od dziś konfiskuję nie dziesiątą, a piątą część zbiorów! Komuś się to nie podoba! Ja się stąd nie ruszam. I wołami mnie nie ruszycie! A kto podniesie łeb temu każę uciąć uszy, wychłostam i powieszę! Zadałem pytanie! Komuś się to kurwa nie podoba?! No… ja myślę.

Od tego dnia we wsi żyło się zdecydowanie gorzej…

P[2]+1 C[0] N[1] O[3] G[1]+1 L[2]+1

[Koniec sceny]
 
Keth jest offline