Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-12-2005, 08:02   #13
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
No po raz pierwszy ludzie kłóca sie o mistrzowanie.
Sądzę, iż najlepszy będzie swiat postapokalipytczny.

Cytat:
Napisał Toudi
Bardzo dobry pomysł, tylko że niezwykle czasochłonny, no i brakuje trochę mistrzów gry.
Bardzo czasochłonny, jednakże mistrzowie już sie znajdują. Sam gracz nie musiałby zbyt wiele czasu na to poświęcać, wystarczyło by kilka razy w tygodniu. Gorzej z mistrzem, ale to już inna sprawa.

Cytat:
Napisał Toudi
I sugerowałbym na nie kogoś dobrego z matmy
To akurat nie jest tak bardzo potrzebne, zawsze istnieją kalkulatory Raczej potrzeba osoby, która ma wiele wolnego czasu.

Cytat:
Napisał Toudi
Chętnie wpisał bym się jako gracz, ale może w trochę innej funkcji niz władca państwa
Tz. jako kto?? Przewiduję tylko grę władców. Wiem dobrze, iz połączenie strategii z przygodami graczy burzy cały system i tworzy sporo kłopotów -> przykład na poprzednim forum prowadziłem coś podobnego, tylko, iż grasz mafia, a raczej postaciami które chcą założyć mafię. W tym wypadku co chcieli zrobić musieli odgrywać co bardzo komplikowalo sprawę i wydłużało niemiłosiernie rozgrywkę. Oczywiście jako władce musicie także opisywac decyzje i zachowania, ale w mniejszym stopniu. Wybór jest jeden --> władca państwa-miasta w postapokalipytcznym świecie.

Cytat:
Napisał Glyph
ciekawiej byłoby dać jakieś statystyki, żeby gra była także taką mini strategią
Ależ statystyki oczywiście będą, statystyki najemników, budynków, itd. <oczywiście w rozsądnych granicach>. Mówiłem tylko, iz nie będzie statystyk określających Twoją postać.

Cytat:
Napisał Glyph
Tylko powiedz co mam robić
Otóż system juz prawie zrobiłem, ozstało mi tylko wymyślić w jakiś prosty sposób kierowanie wojskami i walki pomiędzy graczami. Ale pozostał jeden największy problem - MAPA!!! Z tym sonie raczej nie poradzę i czy jest osoba, która mogłaby sie podjąc tego zadania????

Cytat:
Napisał Darken
tylko miasta graczy, to nie ma problemu z pilnowaniem tego przez Mg.
Właśnie zależało mi, aby były także inne miasta, w tym stolice danych regionów, w których będzie można sprzedawać swoje produkty, kupować rzeczy, rekrutować ludzi, itd., oczywiście w każdym innym miasteczku, czy jadących karawanach będzie można robić to samo, ale przeważnie mniej korzystnie. Jednak z wielkimi miastami wiążą się także gangi, które bedą atakować graczy. Oto nadchodzi pierwsza decyzja graczy, czy wola mieć miasto blisko większego skupiska ludzi, czy tez dalej. Kazde rozwiązanie ma swoje plusy i minusy.

Cytat:
Napisał Darken
Czyli w takim razie mógłbym podjąć się tego, ponieważ z maty troche dobry jestem
Tz. potzreba nam dwóch mistrzów i powiedzmy 12 graczy. Wydaje mi sie, iz mógłym być mistrzem jako, iż stworzyłem system i nie fair byłoby gdybym grał. Drugim mistrzem byłby pewnie Darken, albo Hood. Dogadajcie sie proszę, przecież drugi zawsze może być graczem.


PS1: Pozostał problem, czy administracja tego forum zgodzi sie stworzyć dodatkowy folder na naszą grę, w której znajdą się ukryte dla wszystkich (oprócz mistrzów, danego gracza i admina) podfoldery w których bedziemy prowadzić statystyki i całą sesję z graczami. Każda osoba posiadałaby osobny folder, do którego ma wgląd tylko ona (mistrzowie i admin.) i tam dzieje sie sesja. Oprócz tego w głównym dziale oprocz ukrytych folderów graczy, znalazły by sie informacje o ktorych wiedza wszyscy - i to mogłoby być dostępne dla całego forum.

PS2: Pozostaje problem mapy!!! Proszę, jeżeli ktoś zajmuje sie choćby w małym stopniu grafiką niech się ze mną skontaktuje.

PS3: Dziękuję bardzo za zainteresowanie tematem i wasze odpowiedzi.
Czekamy na graczy i Pozdrawiam.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline