Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-09-2008, 19:30   #23
Ratkin
 
Ratkin's Avatar
 
Reputacja: 1 Ratkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwuRatkin jest godny podziwu
Qumi
Jeśli to miało być jakieś usprawiedliwienie, to niestety trafiłeś kulą o płot...
Proszę o powstrzymanie się przed takimi pustymi nic nie wnoszącymi postami. Jeśli chcesz zadać jakieś pytanie, proszę. Nie musisz za to w tej formie informować wszystkich o tym że co chwila zmieniasz wstępny zarys konceptu. Prosiłem w rekrutacji, do tego jest gg ew. PW. Tutaj proszę tylko o pytania ew. konstruktywną krytykę

Vampire
Krótka wersja: odpowiedzi na to pytanie szukaj w poście rekrutacyjnym, jak i moich postach w tym temacie.
Dłuższa wersja: Wyraźnie określiłem którymi klanami/liniami krwi grać można i nic w tej kwestii się nie zmieniło od mojego ostatniego posta. Jeśli mam to napisać jeszcze razm prosze bardzo:

Tzimisce grać można, jak najbardziej, to w końcu jeden z najliczniejszych klanów Sabatu.

Każdy Kainita Sabatu należy do jakiejś Sfory. Nawet jeśli jest samotnikiem, podąża jakąś ścieżką wymagającą oddawania się kontemplacji czy też badaniom i eksperymentom właśnie, jest wciąż zobowiązany do uczestnictwa w Zgromadzeniach i rytuale zacieśniającym więzy w Sforze, to znaczy Vaulderii. Jeśli z jakichś powodów straciłeś swoją Sforę to przydzielą Cię do nowej, o ile sam sobie jakiejś nie znajdziesz. Właśnie taka motywacja może kierować Twoją postacią, kiedy przybywa do Krakowa. Jeśli szturm się powiedzie to będzie mógł ułożyć swoje nie-życie na nowo, być może zmienić starych wrogów na nowych Opcji jest wiele, masz przed sobą szeroki wachlarz możliwości.

Dodam też że wasza Sfora będzie nomadyczną tylko z racji jej zawiązania niejako z marszu. Po tym jak opadnie pył i ustaną jęki konających (a zaczną torturowanych jeńców) po szturmie, liczę że Wasze postacie będą planowały pozostać w Krakowie. Oczywiście nikogo nie zmuszam. Istotne jest tylko to, byście jakoś umotywowali czemu uczestniczycie w szturmie na Kraków. Może to być chęć zdobycia nowego schronienia, może to być chęć zdobycia władzy i pozycji w Sabacie w nowej rodzącej się w mieście hierarchii, a może to być zwykła żądza krwi. Wybór jest Wasz, dla każdego myślę że uda mi się coś ciekawego przygotować
 
__________________
-Only a fool thinks he can escape his past.
-I agree, so I atone for mine.


Sate Pestage and Soontir Fel

Ostatnio edytowane przez Ratkin : 01-09-2008 o 19:34.
Ratkin jest offline