Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-09-2008, 07:52   #26
Qumi
 
Qumi's Avatar
 
Reputacja: 1 Qumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetnyQumi jest po prostu świetny
Ah, ależ kule w płocie nadają mu tylko szlachetności, nie to jakiś zwyczajny szary płot z podwórka, ale to taki co ma za sobą historię Spokojnie, trochę pożartować już nie można...

Co do pytań to mam pytanie(czytałem fragment o odszcz. Tremere, ale potem przeczytałem artykuł o ich masakrze i mi się pomieszało, choć uważam, że twoja ostra reakcja była nieco przesadzona), otóż Tremere wybierają pierwszą ścieżkę thaumaturgii jako tą główną, którą chciałbym uczynić Ścieżkę Zieleni, jednak wcześniej wskazana osoba, z którą rozmawiałem poinformowała mnie iż niektórzy MG uznają Ścieżkę Krwi za podstawową, ale że chciałbym, żeby moja postać była Botanikiem za życia to wolę Zieleni, takoż chciałem spytać jak omawiana sprawa wygląda u ciebie?
 
Qumi jest offline