WÄ…tek: Ulubione rasy
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-12-2005, 02:17   #9
Hood
 
Reputacja: 1 Hood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłośćHood ma wspaniałą przyszłość
Cytat:
Tak, bo jak wiadomo murzyni są o wiele bardziej uzdolnieni magicznie od hindusów.
Magicznie nie, bo magii w rzeczywistości nie ma - wydaje mi się, że faktycznie absurdalny argument podałeś.
Murzyni, natomiast, mają znacznie czulszy słuch niż inne rasy - jako jedyni potrafią dosłyszeć dźwięki tam-tamów, mój drogi. Poza tym są deczko silniejsi (statystycznie rzecz ujmując) oraz wyźsi, co daje im przewagę w walce. Jeśli nie wierzysz, zobacz ilu białych i ilu murzynów jest mistrzami świata w kategorii open, ciężkiej czy superciężkiej w boksie...

Eskimosi mają szereg przystosowań (podobnie zresztą jak murzyni do swojego klimatu, czy biali do swoejgo) do niskich temperatur. Rusz chłopie głową, bo przecież głupi nie jesteś
Wiesz co to ewolucja i dlaczego stworzyła tyle ras ludzi? Bo wszystkie musiały się zaadaptować do swoich warunków życia. Jeśli żyją w innych warunkach mają inne umiejętności i cechy fizyczne rozwinięte... Jeśli myśleć Ci się nie chce, to poucz się trochę, a już przynajmniej nie pleć takich andronów żeby tylko posta napisać... Wysil się odrobinę - jeśli Ci się pomysł nie podoba - i uposaż swoją ripostę w odpowiednią argumentację... Bo jeśli zamierzałeś kogoś ośmieszyć to na pewno nie udało Ci się to w stosunku do mnie


Żeby podać jeszcze kilka ciekawostek: papuasi nie znają koloru niebieskiego (nie widzą go = nie rozróżniają zieleni i niebieskiego), murzyni żyjący w afrykańskiej dziczy nie są wstanie zobaczyć kąta prostego, a pigmeje.... No cóż, są jak wszyscy inni, nieprawdaż?
 
Hood jest offline