Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2008, 17:28   #8
ppaatt1
 
ppaatt1's Avatar
 
Reputacja: 1 ppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwuppaatt1 jest godny podziwu
Szczerze powiem ,że jako taki scenariusz mam, ale nie potrafię wczuć się w klimat i walić masowo posty (jak np. robiłem w "Zakonie"), zastanawiam się co robić, gdyż sama sesja nie jest na wysokim poziomie. Myślę nad założeniem rekrutacji na MG`a, który poprowadzi waszą grupę dalej, ja prawdę mówiąc nie nadaje się na prowadzenie grupy, wolę osobne przygody. (tak jak "Zakon").
Mój błąd, założyłem sesję którą olewam, niestety to nie to samo co w realu, gdzie dobrze idą sesję w uniwersum "Stargate". Jeszcze jedno, czy po zmianie MG`a będziecie dalej grać itd? czy mam dalej męczyć się podczas odpisywania? Ach, i jeszcze jedno gracze piszą dobrze, a wręcz bardzo dobrze, to tylko ja pisze mało i nieciekawie. Wg. mnie dodanie MG`a ożywi sesję, ja za to udam się w stan spoczynku prowadząc dalej "Zakon". Mam nauczkę, i na razie robię sobie spokój z prowadzenie nowych PBF`ów. Choć zagrać jako gracz z przyjemnością. Chcę wiedzieć po prostu czy trzeba wymienić graczy, czy tylko MG`a. Jeśli chcecie mnie jako MG`a to zmotywujcie mnie, ale już wiem ,że nie nadaje się .

Pozdrawiam, i kolejny raz przepraszam.

Podobny post dostał Marjan, zmieniłem tylko zwroty.
 
ppaatt1 jest offline