Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2008, 21:54   #36
Chrapek
 
Chrapek's Avatar
 
Reputacja: 1 Chrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłośćChrapek ma wspaniałą przyszłość
Małe pytanie do Was - czy wolicie, żebyśmy ustalili termin odpisywania na posty (np. jeden post w ciągu tygodnia), czy też wolicie grać tak, jak to robimy w tej chwili?

Osobiście, wolę pisać kiedy mnie tak zwana "wena" natchnie, tym bardziej, że zdarza Wam się często mnie zaskoczyć (pozytywnie rzecz jasna) Waszymi decyzjami i potrzebuję trochę czasu, coby dalszą akcję przemyśleć, żeby miała ręce i nogi. Ale wiem też, że niektórzy wolą pisać w określonym terminie, chociażby dlatego żeby się sesja nie wlokła jak flaki z olejem.
Dla mnie nie będzie problemu, żeby się na taki tryb przestawić.
Decyzja, jak zawsze, należy do Was .
 
__________________
There was a time when I liked a good riot. Put on some heavy old street clothes that could stand a bit of sidewalk-scraping, infect myself with something good and contageous, then go out and stamp on some cops. It was great, being nine years old.
Chrapek jest offline