Wątek: WoD HELP !!
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-09-2008, 22:00   #3
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Z tego co mi jest wiadomo, to takie sesje może poprowadzić MigdaelETher. Ma w planie prowadzenie warsztatów to kilku systemów Świata Mroku i sądzę, że dla chętnych znajdzie się też miejsce, czas i fajna przygoda w Wampirze. Obecnie są prowadzone warsztaty do Maga, w których sam uczestniczę. Jestem kompletnie nowym graczem w WoDzie. Siedziałem dotychczas jedynie w Zewie i muszę powiedzieć, że to NIE JEST to samo. Poznałem system w ramach przygotowań do sesji, od mechaniki po świat. Wiadomo, że nie jest to jeszcze pełnia wiedzy, ale na dobry początek jest to wystarczające. Zatem nawet dla kogoś kto nie miał kompletnie styczności ze WoDem warsztaty są najlepszym rozwiązaniem. I oczywiście podejście naszej MG jest takie, że wszystko zostanie wyjaśnione i powiedziane. Zawsze będzie można się skonsultować, poprawić czy dopytać o pewne rzeczy. Szczerze polecam.
Chętnych proszę o przesłanie PW do MigdaelETher. Jak zbierze się grupka chętnych ludzi to może jeszcze w tym miesiącu będzie możliwe rozegranie takiej sesji dla początkujących.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline