Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2008, 16:57   #7
Mizuichi
 
Mizuichi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znanyMizuichi wkrótce będzie znany
Zapukałeś do drzwi. Pod naciskiem twojej pięści same się otworzyły. Wygląda na to że ktoś ich nie domkną. Wszedłeś do małego pomieszczenia. W powietrzu można było wyczuć zapach kurzu i starych książek. Pokój był mały i zagracony. Na przeciwko ciebie siedziała na fotelu staruszka. Twój widok wyraźnie ją ucieszył.
- Proszę, usiądź synu
Zająłeś miejsce na krześle na przeciwko kobiety. Patrzyła ci prosto w oczy. chodź jej wzrok już dawno był martwy. Bielmo przysłoniło widok na świat staruszce.
- Zapewne przyszedłeś by poznać swą przyszłość - powiedziała cicho - Jednak nim cokolwiek ci powiem chcę cię ostrzec. Moje wróżby nie zawsze są pomyślne. Jeśli wciąż nie boisz się uchylić rąbka tajemnicy. Powiedz co chciałbyś wiedzieć. Czego szukasz?
 
__________________
It matters little how we die, so long as we die better men than we imagined we could be - and no worse than we feared.

11-02-2013 - 18 -02.2013 - Nie ma mnie.
Mizuichi jest offline