Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2005, 16:04   #19
Toudi
 
Toudi's Avatar
 
Reputacja: 1 Toudi ma wyłączoną reputację
Cytat:
Napisał LMGray
Toudi napisał/a:
Chętnie wpisał bym się jako gracz, ale może w trochę innej funkcji niz władca państwa


Tz. jako kto?? Przewiduję tylko grę władców. Wiem dobrze, iz połączenie strategii z przygodami graczy burzy cały system i tworzy sporo kłopotów -> przykład na poprzednim forum prowadziłem coś podobnego, tylko, iż grasz mafia, a raczej postaciami które chcą założyć mafię. W tym wypadku co chcieli zrobić musieli odgrywać co bardzo komplikowalo sprawę i wydłużało niemiłosiernie rozgrywkę. Oczywiście jako władce musicie także opisywac decyzje i zachowania, ale w mniejszym stopniu. Wybór jest jeden --> władca państwa-miasta w postapokalipytcznym świecie.
To była tylko propozycja, aby przy dużej ilości graczy, stworzyć coś na kształt ministerstw, yudzież, jedni byliby wasalami innych i niemieliby pełni władzy.

Jezeli chodzi o mapę, to proponuję, jakiś obszar Teksasu. W Neuroshimie, jest to najlepiej zachowany teren, a poza tym, ludzie ni pomrą z głodu, gdyż jest tam dużo pól.
Druga propozycja, to taka, aby grać na jakiejś wyspie. Zniszczonej, a zarazem odciętej od reszty świata. Następną propozycja jest, aby (o ile to możliwe) gra była maksymalnie realistyczna-klęski głodu, pożary, bunty w przypadku niezadowolenia ludu, a także możliwość, podłboju słabszych graczy. Nie chcę mówić o aneksji, ale o przymusowym sojuszu i characzu.
jeżeli chodzi o folder z sesja. Będzie musiał byc bardzo obszerny. temat ogólny, teamaty zastrzezone dla każdego państwa-miasta, pewnie jeszcze temat dla sojuszników, osobny temat z zasadami i problemami itd.

PS. Chciałbym się zgłosić na gracza. Czy mam pisać historię miasta, swoją, czy też zostanie mi to narzucone odgórnie?
 
__________________
"Sumienie i tchórzostwo to jedno i to samo. Sumienie, to szyld firmy"

Czy ktoś zdaje w tym roku maturę???
Toudi jest offline