Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-12-2005, 21:45   #21
LMGray
 
LMGray's Avatar
 
Reputacja: 1 LMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnieLMGray jest jak niezastąpione światło przewodnie
Po pierwsze Glyph dobre i całkowicie wystarczający opis.
A teraz co do pytań.

Cytat:
Napisał Glyph
A co do mapki. Może być coś takiego jak w falloucie, tzn. zdjęcie jakiegoś obszaru i naniesione na nie kółeczka z nazwami miast? Jakieś ciekawe zdjęcie można ściągnąć z google earth, kółka pod byle programem graficznym zrobić. Mogę spróbować tylko powiedz co mam na nią nanieść.
O dzięki Ci bardzo, nie musi to być żadne cudo. Ważne aby na razie znalazło się tam 9 miast. 1 Wielkie, zależne od mistrza oraz pozostałe osiem, którymi kierują gracze (na razie jest ok. czterech graczy, pozostałymi bedzie kierować mistrz, aż do objęcia władzy nad nimi). Miasta powinny być w znacznej odległości od siebie, cały teran ma przypominać bardziej pustynię, niż krainę mlekiem i miodem płynącą. Pozostałe ważne elementy będę (będziesz) dodawać w miarę posuwania sie rozgrywki.

Cytat:
Napisał Glyph
A nacja którą gramy to tylko ludzie czy można zrobić osiedle mutków?
Wszyscy zaczynacie grać ludźmi, jednakże istnieją mutanci, których można sobie podporządkować. Oprócz tego są jeszcze maszyny, ale do nich potrzeba sporo części, technologii itd.

Cytat:
Napisał Glyph
A świat gry jakiś konkretny, czy wymyślony przez Ciebie jest?
Chciałem opierać sie na Neuroshimie, ale wszystko dziać się będzie gdzieś na granicy Teksasu i Hegemonii. Na razie oprócz szlakowych lokalizacja ta nie jest zbyt ważna, no chyba, iż w przyszłości postanowicie opanować całe Stany Zjed.

Cytat:
Napisał Toudi
To była tylko propozycja, aby przy dużej ilości graczy, stworzyć coś na kształt ministerstw, yudzież, jedni byliby wasalami innych i niemieliby pełni władzy.
Przykro mi, nie.

Cytat:
Napisał Toudi
gra była maksymalnie realistyczna-klęski głodu, pożary, bunty w przypadku niezadowolenia ludu, a także możliwość, podłboju słabszych graczy. Nie chcę mówić o aneksji, ale o przymusowym sojuszu i characzu.
O tym wszystkim myslałem i na pewno będzie to można spotkać w grze. W końcu jest to świat postapokaliptyczny.


Pozdrawiam i czekam na pozostałych.
 
__________________
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego?
Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie?"
George Bernard Shaw
LMGray jest offline