Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-09-2008, 20:11   #13
Alaron Elessedil
 
Alaron Elessedil's Avatar
 
Reputacja: 1 Alaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputacjęAlaron Elessedil ma wspaniałą reputację
Czytałem wasze wypowiedzi i potwierdzają one to, co mówił mi Paweł Ziółkowski, fajter BJJ i innych sztuk walki.
Polecono mi BJJ, JJ i inne, a w tym Sambo. Przeciwko większej ilości przeciwników bez wątpienia jesteśmy na straconej pozycji i sądzę, że macie rację, mówiąc o pewnych punktach na ciele. Sądzę również, że dobrym wyjściem jest atak, zanim zrobi to przeciwnik, przez co w walce 2 ver. 1, wyeliminuje się jednego i zrobi nam się pojedynek.
Poza tym zbyt wielu walk to ja nie stoczyłem poza matą. Było ich kilka, ale zawsze miałem szczęście, gdyż byli moi znajomi, którzy mi pomogli, a jeszcze mniej było zdarzeń takich, że byłem sam. Wtedy miałem gigantyczne szczęście, bo raz udało mi się trafić nogą w wątrobę, co wyłączyło człowieka na chwilę ze świata zewnętrznego i ułatwiło robotę, ale zawsze towarzyszyło mi szczęście, jakże niezbędne przy walkach.

Polecę wam ochronę lepszą niż jakakolwiek sztuka walki, lecz działa tylko w Warszawie, głównie na Pradze Północ. Pomaga uniknąć złamanego nosa lub innej kości.
Kiedy jesteście w Warszawie nocą, zaopatrzcie się w szalik Legii Warszawy, to pomaga
Kiedy jednak nie da się powołać na szalik, wrzaśnijcie jak najgłośniej "za Legię!", a zaraz zjawią się nowi znajomi Działa tak jak kod do gry na sojusznicze jednostki i działa najlepiej tam, gdzie jest najwięcej młodych ludzi
Ponadto kiedy zobaczycie grupę idącą ulicą, najlepiej udawać trochę podchmielonego i śpiewać to: "Mistrzem Polski jest Legia..." i tak dalej
Warto również przyswoić sobie powierzchowną wiedzę o Legii i dokładny aktualny skład Legii oraz wybrać sobie ulubionego piłkarza z Legii i poczytać o nim
Sprawdzone empirycznie przez kumpli

Co do sztuk walki. Jestem typowym teoretykiem, a nie praktykiem. Interesuję się sztukami walki czy systemami walki i trochę informacji już zebrałem, ale jeszcze muszę skorzystać z praktyk.
 

Ostatnio edytowane przez Alaron Elessedil : 10-09-2008 o 20:17.
Alaron Elessedil jest offline