Wątek: Zakon
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-09-2008, 19:56   #119
Hanibal
 
Hanibal's Avatar
 
Reputacja: 1 Hanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodzeHanibal jest na bardzo dobrej drodze
Ppaatt ja jako gracz proszę o czas do soboty. Cierpię na straszną chorobę o nazwie brak czasu, jestem pewien, że każdego z Was (Gracze i MG) kiedyś dopadła ta okropna przypadłość. W sobotę na pewno odpisze, postaram się z samego rana.

Ppaatt ja jako użytkownik forum zwracam się do Ciebie z przesłaniem: „Przebacz im* MG bo nie wiedzą co czynią”

*graczom sesji „Zakon”, którzy nie odpowiedzą do piątku

Aha, ktoś mógłby powiedzieć, że powinienem zamiast pisać posta w komentarzach dać coś do samej sesji, jednak…

Tu pisanie zajęło mi dwie minuty, a do sesji nie lubię pisać na chybcika, lepiej zastanowić się i napisać coś: lepszego/oryginalniejszego/ bardziej przemyślanego (niepotrzebne skreślić.)
 
__________________
War...War never changes
Hanibal jest offline