Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-09-2008, 11:56   #48
Dan666
 
Dan666's Avatar
 
Reputacja: 1 Dan666 nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Michalius Zobacz post
W Adventure Quest i Dragon Fable faktycznie duużym minusem jest wiele opcji zablokowanych, tylko dla tych co płacą. Reszta, by móc w miarę dobrze radzić sobie z potworami w bardziej zaawansowanych questach (kolejne dodawane wydarzenia wymagają do przejścia coraz wyższego lvl) musi dłuugo walczyć bezsensownie z potworami na już ukończonych questac by zdobyć wystarczającą ilość hp i dobre eq

Aha, i na AQ jakoś rok, może dwa lata temu największym poroblemem było dostać się do gry - servery były wiecznie zajęte, obojętnie od pory dnia i nocy. Teraz jak widzę problem znika.

Aha, i wymienione wady nie przeszkadzają mi posiadać 54 lvla w AQ i 13 w DF (co w obydwu przypadkach już nie wystarcza by poradzić sobie z nowymi wydarzeniami)
Zanm ten bol poniewaz ja takze w to gralem. Jednak znudzilo mnie to ze trzeba czesto czekac az bedzie troche serv mniej zajety i to ze trzeba duzo expic na bezsensownynie slabych potworach po ukonczonych questach jak to mowiles. Gralem tez w podobna gre ale osadzona w swiecie w przyszlosci jednak byla zupelnie nie udana moim zdaniem choc nie pamietam juz co diokladnie mnie razilo w niej.
 
Dan666 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem