Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-09-2008, 17:45   #1
Crassus
 
Crassus's Avatar
 
Reputacja: 1 Crassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnieCrassus jest jak niezastąpione światło przewodnie
[Autorski] Vampyry!!!

„Ja, Sir Julian Bodescu, przez wielu nazywany „Vampyrem” dokonałem niepokojących odkryć. Vampyry, potocznie znane jako Wampiry to pasożytnicze organizmy zamieszkujące w ciele człowieka. Stosunek istot wyższych, mam tu na myśli nawet orków, jest do wampirów neutralny, nawet przyjazny z powodu ciekawości ich kultury. Ale muszę tu wszystkich Was przestrzegać. Badając ich kulturę, zachowanie, sposób życia doszedłem do wniosku, że wampiry nie powinny istnieć! Ich życie jest najbardziej krwiożerczym z spośród wszystkich ras! Właśnie słyszę, że ich żołdaki dobijają się do moich drzwi! Będę Wam pisał wszystko co się dzieje… Atakują mój Dom! Wrzuciły już pochodnie na wyższe piętro, moi wierni słudzy bronią mnie przed tymi wynaturzeniami Pistora! Niestety nie wiem czy przetrwam tą rzeź! Nie! Wtargnęły do mojego poko…” – tutaj tekst się urywa.

************************************************** *********

Nie lubię jak ktoś pisze długie wstępy więc sam też tak nie będę robić.
Jak wiecie jesteście trójką a nawet czwórką (ja też będę grać ) wybrańców, którzy na przekór losu zostali wybrańcami… He, głupie.
No ale napiszę teraz szczegóły dot. Sesji. Sesja ta będzie się odbywać w świecie Moriodar Da’al tworzonym przeze mnie (Crassus) i Kościeja. Mam zamiar na początku strzelić dłuższy wstęp. Taki początek do zadania głównego. Nie wiem jak to się nazywa, ale zrobię tak jak we wszelakich sesjach. Ach, sami zobaczycie. ; p
Jeśli nie chce Wam się robić KP to możecie mi przesłać te co są u Kościeja w sesji. Oczywiście chciałbym też przekazać, że sesja Kościeja będzie nadal trwać. Żeby ktoś nie pomyślał, że jego już przestała trwać. Jakby Kościej stracił graczy zlinczowałby mnie. ; pp
No to by było na tyle, mam dzisiaj śmiechowy humor więc głupio pisze. Ale nie zniechęcać się ;pp
Piszemy:
dialogi - kursywą
nazwy postaci - pogrubioną
* myśli * - " wygwiazdkowane " z podkreśleniem, np * tak, tak... *
ważne info dla graczy - podkreślone (tylko w postach MG )

Jak dostane KP to napisze pierwszego posta ;p
 
__________________
Wolność gospodarcza: 63
Tradycjonalizm:-37
Wolności obywatelskie:54
Najbliższa Ci ideologia to: Libertarianizm

Ostatnio edytowane przez Crassus : 15-09-2008 o 17:49.
Crassus jest offline