Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2008, 15:28   #1
Slaughter
 
Slaughter's Avatar
 
Reputacja: 1 Slaughter nie jest za bardzo znany
[Neuro] Kurier by Slaughter - SESJA PRZERWANA


Poszukiwacze przygód, łowcy głów, bezdomni, kimkolwiek jesteście... jesteście g***o warci bez reputacji. Nikt Was nie szanuje, nikt Was nie zna. Macie okazje to zmienić, mianowicie dostajecie zlecenie od pewnej grubej ryby.
-Słuchajcie. Wybrałem Was dla tego, ponieważ nie mam nikogo innego pod ręką. Nie czujcie się wyróżnieni, ani nie myślcie że coś znaczycie. Daje Wam okazję się wykazać i zdobyć trochę respektu u tutejszych. Więc tak, dwa dni temu wysłałem pewną bardzo ważna paczkę do Vegas. Dziwnym trafem jeszcze nie doszła. I tu się rozpoczyna chałturka dla Was. Moi informatorzy donoszą, że paczkę mają tutejsi bandyci. Mają obóz niedaleko San Bernardino. Wasze zadanie polega na odnalezieniu paczki i dostarczeniu jej w całości, bądź w całości w jakiej pozostawili ją bandyci, dla mnie. Nagroda oczywiście hojna a i sprzęt i gamble które znajdują się w obozie mogą zachęcić. Daje Wam do dyspozycji "kamiona" z bogatym wyposażeniem dodatkowym oraz po 100 gambli na zakup leków, apteczek i amunicji. Zaprowadze Was też do mojego magazynu gdzie kupicie co potrzebne i wyruszenie w drogę jak najszybciej.
Boss odchodzi zamykając za Wami drzwi. teraz pozostaje Wam porządny zakup i czas ruszać w drogę.

Cennik towarów:

-Amunicja:
9mm 5 za sztukę
5,7mm 5 za sztukę
.22 3 za sztukę
5,56 4 za sztukę
7,62 AK 3 za sztukę
granat 20mm 70 za sztukę
strzała 2 za sztukę

-Lekarstwa:
Decalcit
Valapren
Ebokiller
Tubokuraryna
Pinio
Uregyt
Alef
Mallonix
Wapniak
Dracophen
AVTDS
Psychotropy
[5 za sztukę, wszystkie leki]
-Broń palna:
AK 47 90 za sztukę
H&K MP5 105 za sztukę
M14 60 za sztukę

Napiszcie co chcecie kupić. (uprzedzam że droga nie będzie zbyt długa, ale dalsza część misji trochę potrwa)

jak tylko napiszecie co chcecie zabrać ze sobą, to ruszacie w dalszą drogę
 

Ostatnio edytowane przez Slaughter : 16-09-2008 o 20:25.
Slaughter jest offline