Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2008, 22:00   #36
Dalakar
 
Dalakar's Avatar
 
Reputacja: 1 Dalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znanyDalakar wkrótce będzie znany
Najlepsza gra turowa w którą już kilka razy grałem i do której prawdopodobnie jeszcze wiele razy będę wracał.
Co mi się podoba? Oczywiście klimat. Ma w sobie takie mroczne coś, co zachęca do gry.
Lubią także Disciples'ową grafikę. Moim – ale tylko i wyłącznie moim - zdaniem jest ona dużo lepsza od tej z HoMM'a.
Co jeszcze warto powiedzieć? Gra ma genialną kampanię. Jeszcze mi się nigdy nie znudziła, chociaż przechodziłem ją tyle razy. Może jednak tak jest, bo.... nigdy nie przechodziłem ostatniej misji? Tak, dobrze słyszycie, zawsze gdy do niej dochodziłem zaczynałem kampanię od nowa. (Sam nie wiem dlaczego tak robie.)

Co do D3, to zapowiada się nieźle, ale martwi mnie cena. Pewnie nie będzie mnie stać na zakup gry kosztującej dwieście, czy ileśtam złotych .
 
Dalakar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem